Warrock (PC) - okladka

Warrock (PC)

Premiera:
sierpień 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (25)Gram (30)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Warrock (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Warrock to strzelanka FPS, w której główny nacisk kładziony jest na rozgrywkę wieloosobową. Gra została stworzona przez koreańskie studio Dream Execution i jest udostępniana całkowicie za darmo. Oznacza to, że osoby nieposiadające wystarczających funduszy na zakup gier komercyjnych również będą mogły postrzelać do siebie w sieci.

Warrock rozgrywa się zaraz po zakończeniu Zimnej Wojny. Giganci dostarczający broń podczas tych kilku lat napięcia militarnego nie chcieli stracić klientów, więc postanowili rozkręcić coś osobiście. Na świecie rozpoczęły wybuchać liczne konflikty. Dodatkowo na rozdarty wojną glob nałożył się kryzys naftowy. Aby mu zaradzić oczy ludzi zwróciły się w stronę małego państwa o nazwie Derbaran. I w tym momencie wybuchło piekło, ponieważ wszystkie narody zaczęły walczyć o panowanie nad drgocennym surowcem.

Do wyboru graczy oddane zostały dwie strony konfliktu: NIU, która przy pomocy komunistycznych i totalitarnych przesłanek ma zamiar stworzyć świat doskonały oraz mieszkańców Derbaranu, broniących terytorium swojego kraju. Zależnie od wybranej strony konfliktu otrzymujemy różne rodzaje uzbrojenia oraz klasy żołnierzy. Wszyscy gracze podczas zabawy zdobywają punkty rankingowe, oraz pieniądze pozwalające na zakup nowych broni oraz gadżetów.

Warrock działa na bardzo dobrym silniku graficznym, który pomimo generowania świetnej jakości grafiki nie wymaga zbyt mocnego komputera. Nawet na maszynach średniej klasy śmigał będzie bez najmniejszych problemów.

Na start Warrock oferuje dwa tryby rozgrywki: Deathmatch i Conquest War, oraz cztery mapy. Z czasem producent na pewno durzuci nowe tereny walk oraz tryby zabawy.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Warrock (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMordiś   @   15:25, 04.05.2009
Gdyby nie ten natłok cheaterów w międzynarodowej wersji, to gra mogłaby być jednym z bardziej przyzwoitych darmowych, sieciowych shooterów.
0 kudosDawideq55   @   14:13, 20.08.2009
Kiedyś w to grałem ale teraz raczej nie polecam duzo buguw ,cheaterów,i nobów którzy gadają ze masz chity i ogulnie drogie premki lepiej kupic se steam Uśmiech
0 kudosWielebnyMajki   @   20:37, 10.07.2011
Gra jest super oprócz tego że jest dużo cheaterów troche bugów i że bronie są tylko na jakiś czas bodajże na tydzień albo na miesiąc a od c-s'a jest lepszy tylko grafiką.