Assassin's Creed: Nexus (PC) - okladka

Assassin's Creed: Nexus (PC)

Premiera:
16 listopada 2023
Premiera PL:
16 listopada 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Assassin's Creed: Nexus (PC)
Kawira @ 10:27 20.09.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Assassin’s Creed: Nexus to poboczna część (spin-off) popularnej serii przygodowych gier akcji, której akcja miesza kilka już odwiedzonych czasów oraz miejsc, a poświęcona goglom wirtualnej rzeczywistości - jest to tytuł ekskluzywny Meta Quest. Za projekt odpowiada firma Ubisoftu.

Fabuła Assassin's Creed: Nexus przenosi gracza do trzech znanych już fanom marki uniwersów: do renesansowego Rzymu, do antycznej Grecji oraz do owładniętej walką o niepodległość Ameryką Północną. Wcielamy się w trójkę bohaterów będących już pierwszoplanowymi postaciami w innych częściach: odpowiednio Ezia, Kassandrę oraz Connora. Naszym zadaniem jest powstrzymanie Abstergo Industries, które znalazło artefakty pozwalające manipulować wierzeniami ludzi.

Rozgrywka Assassin's Creed: Nexus różni się od wszystkich poprzednich gier z tej serii, ponieważ tym razem akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby - wszystko dla pełnej immersji przy korzystaniu z zestawu VR. Podczas zabawy zwiedzamy historyczne, otwarte lokacje wykonując zlecane zadania. Poruszamy się oczywiście z użyciem parkouru, poruszając się po nawet najtrudniejszym terenie. Istotnym elementem rozgrywki jest walka z wykorzystaniem różnorodnego uzbrojenia: od ukrytych sztyletów przez tomahawki, karabiny, po łuki. Nierzadko jednak przyjdzie nam skradać się za plecami przeciwników oraz eliminować ich po cichu.

PEGI: Od 18 lat
Screeny z Assassin's Creed: Nexus (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?