Atlas Fallen (PC) - okladka

Atlas Fallen (PC)

Premiera:
10 sierpnia 2023
Premiera PL:
10 sierpnia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Atlas Fallen (PC)
Materdea @ 15:42 14.07.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

Atlas Fallen to gra z gatunku cRPG akcji osadzona w świecie fantasy, którego autorem jest studio Deck13 - twórcy m.in. serii The Surge.

Fabuła Atlas Fallen osadza gracza w środku wydarzeń zmierzających do wyzwolenia rodzaju ludzkiego zniewolonego przez mieszkańców tytułowej planety - Atlasu - i czcicieli enigmatycznego Thelosa. Wcielamy się w jednego z Bezimiennych - z tą różnicą jednak, że sami kreujemy własnego bohatera.

Rozgrywka Atlas Fallen to klasyczne cRPG akcji, w którym wydarzenia obserwujemy zza pleców protagonisty, a wszystko rozgrywa się w otwartym świecie. Kluczową rolę w walce stanowi tzw. Esencja - rodzaj specjalnej many pozwalającej graczowi władać potężnymi czarami. Poza nimi do dyspozycji pozostaje klasyczny oręż w postaci rozmaitej broni białej - miecze, maczugi, topory itd. Naszym głównym zadaniem jest realizacja zlecanych przez postacie niezależne zadań oraz walka z przeciwnikami - tutaj wyróżniają się potężne poczwary zamieszkujące planetę, a stanowiące rodzaj bossów lub też raczej minibossów poszczególnych regionów. Wraz z postępami nasza postać awansuje na wyższe poziomy doświadczenia, co przekłada się tym samym na zdobywanie coraz potężniejszych umiejętności.

Atlas Fallen poza trybem dla pojedynczego gracza oferuje także wariant multiplayerowy - w rozgrywce może wesprzeć nas znajomy, wskakując do zabawy w dowolnym momencie.

Wymagania: Twórcy gry Atlas Fallen ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Atlas Fallen (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosroxa175   @   18:28, 29.08.2023
Przygodę z Atlas Fallen mam już za sobą, około 20 godzin rozgrywki z misjami pobocznymi i większością aktywności pobocznych. Przyznam, że główny wątek fabularny czy opisy zadań pobocznych nie są zbyt porywające, ale na plus oceniam walki z różnymi potworkami i bardzo mi się podobało ślizganie po piasku. Dumny Jak dla mnie takie 7+/10. Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   19:06, 29.08.2023
Cytat: roxa175
na plus oceniam walki z różnymi potworkami

No widziałam te potworki na zajawce. Duże trochę. Konsternacja Nieee chcę.
0 kudosKononowicziMajor   @   21:23, 29.08.2023
Cytat: Barbarella.
No widziałam te potworki na zajawce. Duże trochę. Konsternacja Nieee chcę.

A co tak dzisiaj grymasi? Dumny