Hello Neighbor 2 (PC) - okladka

Hello Neighbor 2 (PC)

Premiera:
06 grudnia 2022
Premiera PL:
06 grudnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Hello Neighbor 2 (PC)
Materdea @ 14:31 02.12.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 4h 40min

+ czaswięcej

Hello Neighbor 2 to kontynuacja ciepło przyjętej przygodowej gry akcji z elementami skradanki, która ukazała się w 2017 roku. Za produkcję odpowiadają autorzy oryginału, studio Dynamic Pixels.

Fabuła Hello Neighbor 2 osadza gracza w roli dziennikarza, który podejmuje się rozwikłania wciąż nierozwiązanej sprawy pana Petersona, osławionego antagonisty z pierwszej odsłony Hello Neighbor. Trafiamy do miasteczka Raven Brooks i eksplorujemy zarówno dom wścibskiego sąsiada, jak i również okolicznych mieszkańców - wszystko po to, by dojść do prawdy.

Rozgrywka Hello Neighbor 2 pozwala obserwować akcję z perspektywy pierwszej osoby (FPP) oraz wprowadza otwarty świat. Sam gameplay zawiera elementy skradankowe, gdzie kluczowa sprawa to nie dać się wykryć, ale także sprawnie poruszać się po pomieszczeniach, w których nadal są domownicy - i mogą nas przyłapać! - i zbierać poszlaki oraz dowody. Infiltracja domu nie należy do najłatwiejszych, bowiem sztuczna inteligencja ciągle się adaptuje oraz aktywnie próbuje nam przeszkodzić. Jeżeli często używamy jakiejś ścieżki, to szybko zostaje ona najeżona kamerami i innymi "przeszkadzajkaim". Sami sąsiedzi także regularnie patrolują często uczęszczane pomieszczenia. Na wyposażeniu posiadamy klucze, drabinę, a także szereg innych przedmiotów pozwalających nam obejść lokatorów domostwa. W razie złapania wracamy do punktu wyjścia, ale zachowujemy zebrany ekwipunek. Otoczenie również okazuje się pomocne. Włączenie telewizora czy radia skutecznie odwraca uwagę antagonisty, a z odrobiną kreatywności mogą posłużyć do zaciągnięcia sąsiada w jego własne pułapki.

Wymagania: Twórcy gry Hello Neighbor 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Hello Neighbor 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?