Hello Neighbor (PC) - okladka

Hello Neighbor (PC)

Premiera:
08 grudnia 2017
Premiera PL:
08 grudnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hello Neighbor (PC)
Kawira @ 12:54 12.05.2022
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hello Neighbor to przygodowa gra akcji stawiająca na elementy skradankowe z kamerą umieszczoną w perspektywie pierwszoosobowej. Za projekt odpowiada studio Dynamic Pixels.

Fabuła Hello Neighbor opowiada o wścibskim sąsiedzie, którym jest gracz, podejrzewającym, że mężczyzna mieszkający naprzeciwko skrywa jakąś paskudną tajemnicę. Naszym zadaniem jest dostać się do piwnicy jegomościa, by odkryć jego mroczne sekrety.

Rozgrywka Hello Neighbor skupia się na przekradaniu się i unikaniu wzroku sąsiada oraz jego pułapek. Infiltracja domu nie należy do najłatwiejszych, bowiem sztuczna inteligencja ciągle się adaptuje oraz aktywnie próbuje nam przeszkodzić. Jeżeli często używamy jakiejś ścieżki, to szybko zostaje ona najeżona kamerami i innymi "przeszkadzajkaim". Sam sąsiad także regularnie patroluje często uczęszczane pomieszczenia.

Gracz nie jest jednak bezbronny. Na wyposażeniu posiadamy klucze, drabinę, a także szereg innych przedmiotów pozwalających nam obejść lokatora domostwa. W razie złapania wracamy do punktu wyjścia, ale zachowujemy zebrany ekwipunek. Otoczenie również okazuje się pomocne. Włączenie telewizora czy radia skutecznie odwraca uwagę antagonisty, a z odrobiną kreatywności mogą posłużyć do zaciągnięcia sąsiada w jego własne pułapki.

Hello Neighbor cechuje się kreskówkową oprawą wizualną, która podobnie jak w Five Nights at Freddy's kontrastuje z mrocznym charakterem samej gry.

Wymagania: Twórcy gry Hello Neighbor ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Hello Neighbor (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?