Hello Neighbor 2 z datą premiery

Deweloperzy Hello Neighbor 2 postanowili wreszcie ujawnić datę premiery swojego dzieła. Poznaliśmy przy okazji ofertę dla osób, które złożą zamówienia przedpremierowe.

@ 08.04.2022, 14:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hello Neighbor 2 z datą premiery

tinyBuild w pocie czoła pracuje obecnie nad Hello Neighbor 2. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, projekt otrzymał oficjalną datę premiery, a jeśli zdecydujecie się na złożenie zamówienia już teraz, otrzymacie natychmiastowy dostęp do zamkniętej bety, jak również specjalnych dodatków.

Premierę Hello Neighbor 2 zaplanowano na 6 grudnia, co oznacza, że do dnia debiutu pozostało jeszcze sporo czasu. Już teraz możecie jednak sprawdzić grę, a jedynym warunkiem jest złożenie pre-orderu. Tylko w ten sposób możecie wziąć udział w beta testach - twórcy nie przewidzieli innej opcji.

Jeśli chodzi o założenia Hello Neighbor 2, mamy tu do czynienia ze skradanką. Zadaniem gracza jest pomykanie przez całkiem normalnie wyglądające sąsiedztwo w celu odkrycia tajemnicy zaginięcia Pana Petersona. Druga odsłona serii usprawnia oczywiście wiele elementów, a przy okazji stosuje cwane algorytmy SI, które potrafią uczyć się naszych ruchów. Spotkania z przeciwnikami mają być dzięki temu bardziej emocjonujące i porywające.

Jak wspomniałem, premiera Hello Neighbor 2 zaplanowana została na 6 grudnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli złożycie pre-order, do zabawy dołączycie 5 dni wcześniej. Dostaniecie też wyjątkowe DLC.


Sprawdź także:
Hello Neighbor 2

Hello Neighbor 2

Premiera: 06 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hello Neighbor 2 to kontynuacja ciepło przyjętej przygodowej gry akcji z elementami skradanki, która ukazała się w 2017 roku. Za produkcję odpowiadają autorzy oryginału, ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?