The Chant (PC) - okladka

The Chant (PC)

Premiera:
03 listopada 2022
Premiera PL:
03 listopada 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis The Chant (PC)
roxa175 @ 22:30 20.11.2022
Roksana "roxa175"

Śr. długość gry: 5h 10min

+ czaswięcej

The Chant to trzecioosobowa przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie horroru, która stworzona została przez studio Brass Token.

Fabuła The Chant osadza gracza w roli Jess. Kobieta trafiła na niewielką wyspę, gdzie wraz z grupą wierzącą w "new age'owską" teorię wyzwolenia postanawia odprawić tajemniczy rytuał. Drugim powodem tej wizyty jest konieczność poradzenia sobie ze śmiercią siostry. Jednakże zamiast oczekiwanego spokoju oraz ukojenia w malowniczej scenerii, bohaterka staje się ofiarą dla przywołanego na tym odizolowanym skrawku lądu zła.

Rozgrywka The Chant pozwala obserwować akcję zza pleców bohaterki. Gameplay to przygodowa gra akcji z elementami survival-horroru, gdzie poza zwiedzaniem półtotwartych i korytarzowych lokacji, a także rozwiązywaniem okazjonalnych zagadek środowiskowych tworzymy własne przedmioty potrzebne do odpierania ataku demonów oraz - co ważne - walczymy z upiorami.

Wymagania: Twórcy gry The Chant ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z The Chant (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   00:25, 01.01.2023
Widzę że Roxa grała , po ocenie zachwytów chyba nie ma. No mnie trailer odrzucił. Myślałam że to klimatyczne jest a widzę że to jakiś slasher , kobitka kontra maszkary . Dobrze że nie soulslike.
0 kudosroxa175   @   23:03, 02.02.2023
Początek jest bardzo interesujący, im dalej tym gorzej. I jeszcze biorąc pod uwagę cenę to za kilka godzin rozgrywki to trzeba się dobrze zastanowić nad zakupem... Ja ją dostałam jako prezent, więc nie żałuje, że ją przeszłam, ale mogli zdecydowanie lepiej tą grę zrobić. Uśmiech