Assassin's Creed: Valhalla - Świt Ragnaroku (PC) - okladka

Assassin's Creed: Valhalla - Świt Ragnaroku (PC)

Premiera:
10 marca 2022
Premiera PL:
10 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Assassin's Creed: Valhalla - Świt Ragnaroku (PC)
Materdea @ 22:28 15.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 19h 0min

+ czaswięcej

Oblężenie Paryża to trzecie fabularne rozszerzenie poświęcone przygodowej grze akcji z elementami RPG Assassin's Creed: Valhalla. Dodatek przynosi nową lokację, do jednego z osad ówczesnego państw Franków, Paryża.

W Assassin's Creed: Valhalla - Świt Ragnaroku nadal wcielamy się w bohatera podstawowej wersji gry, Eivora, na którego tym razem czeka nieco bardziej fantastyczna od poprzednich przygoda. Protagonista lub protagonistka bowiem wciela się w najwyższego nordyckiego króla z ichniejszej mitologii - Odyna.

Rozgrywka w Assassin's Creed: Valhalla - Oblężenie Paryża jest w dużej mierze niezmieniona względem podstawowej wersji gry. Rozszerzenie skupia się przede wszystkim na nowej linii fabularnej oraz zupełnie świeżej krainie - Svartalfheim. Mityczna siedziba karłów swoimi rozmiarami odpowiada 1/3 Anglii z oryginalnej Valhalli. Przez fakt, że Eivor zyskał nową powłokę, Odyn posiada na swoim wyposażeniu również unikalne umiejętności, z których możemy skorzystać. Do tego dochodzi inspirowane nordyckimi wierzeniami wyposażenie i uzbrojenie.

Wymagania: Twórcy gry Assassin's Creed: Valhalla - Świt Ragnaroku ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Assassin's Creed: Valhalla - Świt Ragnaroku (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?