Hot Wheels Unleashed - zapowiedziano grę wyścigową z popularnymi samochodzikami

Włoskie studio Milestone ogłosiło swój nowy projekt - Hot Wheels Unleashed. Zręcznościowe wyścigi, w których gracz zasiądzie za sterami popularnej marki miniaturowych modeli samochodów, pojawią się na rynku 30 września tego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation5, PlayStation4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Nintendo Switch.

@ 26.02.2021, 09:19
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hot Wheels Unleashed - zapowiedziano grę wyścigową z popularnymi samochodzikami

Studio Milestone, producenci takich serii jak MotoGP, Monster Energy Supercross Game czy też RIDE, zapowiedziało zupełnie nową markę, która co prawda bazuje na licencji, jednak jest najświeższą w portfolio dewelopera - Hot Wheels Unleashed. Premiera została zapowiedziana na 30 września tego roku i ukazać się ma na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation5, PlayStation4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Nintendo Switch!

Hot Wheels Unleashed pozwoli zasiąść graczom za sterami popularnych, miniaturowych modeli przedziwnych pojazdów, które od lat umilają życie kolejnym pokoleniom dzieciaków. Rozgrywka napakowana ma być akcją i dynamizmem, bowiem gameplay aspirować ma do najlepszych reprezentantów gatunku zręcznościowych wyścigów, gdzie do zwycięstwa potrzeba nie tylko kapki umiejętności, ale również szczęścia w zdobyciu odpowiedniego power-upa, by wyeliminować rywala i zająć jego pozycję.

W Hot Wheels Unleashed pojawi się wariant dla jednego gracza, ale produkcja Milestone wyposażona będzie również w multiplayer - zarówno przez sieć jak i w trybie lokalnym, na podzielonym ekranie (do dwóch graczy).


Sprawdź także:
Hot Wheels Unleashed

Hot Wheels Unleashed

Premiera: 30 września 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hot Wheels Unleashed to dzieło włoskiego studia Milestone, autorów takich serii jak MotoGP, Monster Energy Supercross Game czy też RIDE. Tytuł to typowa zręcznościowa gra...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?