Destruction AllStars (PS5) - okladka

Destruction AllStars (PS5)

Premiera:
02 lutego 2021
Premiera PL:
02 lutego 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Destruction AllStars (PS5)
Kawira @ 08:32 29.01.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Destruction AllStars to gra akcji z pojazdami w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Lucid Games znane za sprawą serii WipeOut. Tytuł, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na szeroko pojętej destrukcji. Nie jest to symulator, ani nawet zręcznościowa ścigałka, w której liczy się jak najlepsze miejsce na mecie. Tutaj najważniejsze jest przetrwanie.

Destruction AllStars wcielamy się w jedną z gwiazd areny oraz stajemy do walki z 15 innymi, żywymi graczami. Każdy pojazd posiada własne umiejętności specjalne, a sprawę dodatkowo utrudniają pułapki porozstawiane w różnych miejscach. Zwycięzca może być tylko jeden.

W Destruction AllStars mierzymy się z innymi graczami na specjalnie do tego celu przygotowanych arenach. Każdą przygotowano tak, by ułatwiała sianie spustoszenia oraz całkowitą demolkę pojazdów. Ta jest oczywiście możliwa dzięki wydajności konsoli PlayStation 5, na którą projekt został przygotowany.

Screeny z Destruction AllStars (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?