Tell Me Why (PC) - okladka

Tell Me Why (PC)

Premiera:
27 sierpnia 2020
Premiera PL:
27 sierpnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Tell Me Why (PC)
Materdea @ 12:19 23.01.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: 10h 30min

+ czaswięcej

Tell Me Why to nowa przygodówka od studia DONTNOD Entertainment - autorów serii Life is Strange oraz gry Remember Me. Tytuł utrzymany jest w formie epizodycznej.

Tell Me Why przenosi graczy na mroźną Alaskę. Wcielamy się w dwójkę bohaterów - bliźniaków Tylera oraz Alyson. Rodzeństwo przeżyło niespecjalnie przyjemne dzieciństwo, jednak z jakiegoś powodu wracają do miejsc ze swojego młodzieńczego okresu, rozpamiętując pewne wydarzenia.

Rozgrywka Tell My Why bazuje na mechanizmie przygotowanym na potrzeby Life is Strange. Warstwa przygodowa pozwala na oglądanie przedmiotów, łączenie ich ze sobą i rozwiązywanie łamigłówek środowiskowych, a oprócz tego bohaterowie posiadają supermoc - specjalną więź, która - jak się potocznie uważa - jest szczególnie silna między bliźniętami. Nadnaturalnej zdolności używamy do rozwiązywania tajemnic oraz kłopotów z czasu dojrzewania w rodzinnych stronach.

Screeny z Tell Me Why (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?