Zapowiedziano Tell Me Why - nową przygodówkę od Dontnod Entertainment

Tell Me Why, nowa gra od autorów Remember Me oraz Life is Strange, studia Dontnod Entertainment, ukaże się latem 2020 roku na konsoli Xbox One. Tytuł zapowiedziano podczas imprezy X019 - dostaliśmy też pierwszy zwiastun z fragmentami gameplayu.

@ 14.11.2019, 22:09
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
xbox one

Tell Me Why to ogłoszona podczas imprezy firmy Microsoft, X019, nowa produkcja studia Dontnod Entertainment - autorów m.in. Life is Strange czy też Remember Me. Nie jest zaskoczeniem, że znów dostajemy epizodyczną przygodową grę akcji, w której główną rolę gra narracja oraz emocjonalne podejście do opowiadanej historii. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że korporacja ze Stanów kupiła deweloperów tych zacnych przygodówek, przez co teraz Dontnod jest częścią sieci Xbox Game Studios!

Tell Me Why od Dontnod przeniesie graczy na mroźną Alaskę. Wcielamy się w dwójkę bohaterów - bliźniaków Tylera oraz Alyson. Rodzeństwo przeżyło niespecjalnie najprzyjemniejsze dzieciństwo, jednak z jakiegoś powodu wracają do miejsc ze swojego młodzieńczego okresu, rozpamiętując pewne wydarzenia. Postacie używają specjalnej więzi, która - jak się potocznie uważa - jest szczególnie silna między bliźniętami, do rozwiązywania tajemnic oraz kłopotów z czasu dojrzewania w rodzinnych stronach.

Tell Me Why trafi na konsole Xbox One latem 2020 roku. Prawdopodobnie też zadebiutuje na pozostałych platformach, jednak podczas ogłoszenia tytułu żadna oficjalna informacja nie trafiła do sieci. Przy okazji tego wydarzenia dostaliśmy też pierwszy zwiastun z fragmentami z rozgrywki - możemy wyraźnie poczuć klimat poprzednich gier tego dewelopera.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?