Desert Rats vs Afrika Korps (PC) - okladka

Desert Rats vs Afrika Korps (PC)

Premiera:
05 kwietnia 2004
Premiera PL:
13 czerwca 2004
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Polski napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (36)Gram (7)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Desert Rats vs Afrika Korps (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 39h 0min

+ czaswięcej

Desert Rats vs Afrika Korps to strategia czasu rzeczywistego, skupiająca się wokół działań zbrojnych, mających miejsce w Afryce, podczas Drugiej Wojny Światowej. Produkcja przepycha nas przez 20 zróżnicowanych misji, z których każda zrealizowana została na podstawie historycznych zapisków. Dzięki temu wszystkie potyczki odwzorowano z najmniejszymi detalami.

Desert Rats vs Afrika Korps, jak na strategię przystało, wymaga od gracza myślenia, planowania i bezbłędnej egzekucji obmyślonego wcześniej planu. Trzeba zatem odpowiednio wykorzystywać posiadane jednostki i poruszać się bardzo ostrożnie. Elastyczny system sztucznej inteligencji bez problemów wykorzystuje bowiem wszelkie potknięcia, co doprowadza do porażki.

Na potrzeby gry odwzorowano wiele pojazdów, jak również uzbrojenie ówczesnego wojska. Aby każdy znalazł się w natłoku informacji Desert Rats vs Afrika Korps udostępnia trzy poziomy trudności, dopasowane do każdego gracza, a nie tylko dla prawdziwych maniaków strategii. Produkcja, prócz rozgrywek dla jednego gracza, oferuje też zabawę wieloosobową poprzez sieć internet oraz za sprawą połączenia lokalnego.

Desert Rats vs Afrika Korps działa na zaawansowanym, w pełni trójwymiarowym silniku graficznym.


Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Desert Rats vs Afrika Korps (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskordzik7   @   16:13, 11.05.2009
Nie lubię tego typu gier, ale ta mi przypadła do gustu. Jest po prostu ciekawa, trzyma się (na ile można) historii. Nie dość, że można się nieźle z nią pobawić, to jeszcze się czegoś nauczyć. Dosyć rzadko ostatnimi czasy spotykane połączenie.
0 kudossusu   @   17:54, 08.07.2011
Bardzo dobra gra. Może grafika nie obecjnej jakości ale mi się podoba. Nieraz jak nie mam w, co grać to ją włączam. Pamiętam jak ją pierwszy raz zainstalowałem. Dużo historii się z niej nauczyłem, głównie o działaniach w Afryce Północnej. Polecam dla maniatków taktyki manewrów. ;) Pozdro przesyłam.
0 kudosDaniel(PL)   @   21:02, 15.09.2011
Popieram ^. Ukończyłem całą. Świetna Gra. Polecam! dobre bitwy. A intro Gry w ogóle miażdży Uśmiech
Advertisement
 X