The Sims 4: Zostań gwiazdą (PC) - okladka

The Sims 4: Zostań gwiazdą (PC)

Premiera:
16 listopada 2018
Premiera PL:
16 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis The Sims 4: Zostań gwiazdą (PC)
Dirian @ 19:37 09.10.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Sims 4: Zostań gwiazdą to kolejny dodatek do gry The Sims 4. Dodatek wymaga do działania podstawowej wersji gry.

W The Sims 4: Zostań gwiazdą Simowie mogą dołączyć do grona celebrytów, wkraczając na zupełnie nową ścieżkę kariery aktorskiej. Mogą zyskać sławę za sprawą popularnego programu, a także zdobyć rolę w serialu telewizyjnym lub w klipie reklamowym. Simowie z ambicjami, którzy wykażą się wyjątkową pracowitością i oprócz aktorskiej prezencji zabłysną też znajomością dialogów, będą mogli wynieść swoją karierę na wyższy poziom dzięki głównej roli w kolejnym hicie kinowym.

Simowie mogą też znaleźć się w centrum zainteresowania jako inspirujący influencerzy, którzy relacjonują na żywo najważniejsze wydarzenia ze swojego życia i zaspokajają ciekawość social mediową innych Simów, zyskując w ten sposób międzynarodowe uznanie. Nawet Simowie, którym nie zależy na sławie, będą mogli uczestniczyć w ekskluzywnych imprezach wspólnie z gwiazdami, przedzierać się przez tłum wielbicieli, doświadczyć na własnej skórze luksusów wymarzonego gwiazdorskiego życia i skorzystać z wielu innych atrakcji.

W dodatku pojawia się także Del Sol Valley - zupełnie nowe miasto. Simowie mogą wprowadzić się do startowego mieszkania w Mirage Park lub w pocie czoła dorobić się oszałamiającej posiadłości na wzgórzach The Pinnacles. Jeśli chodzi o domy, Simowie mogą udekorować swoje kosztowne gniazdko błyszczącymi dodatkami z najwyższej półki, takimi jak choćby pozłacane meble.

Wymagania: Twórcy gry The Sims 4: Zostań gwiazdą ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z The Sims 4: Zostań gwiazdą (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?