The Sims 4: Zostań gwiazdą - nowy dodatek zadebiutuje w listopadzie

Chyba powoli chcielibyśmy już The Sims 5, ale na razie musimy cieszyć się kolejnym dodatkiem do "czwórki". Tym razem iście gwiazdorskim.

@ 09.10.2018, 19:31
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Firma Electronic Arts zapowiedziała właśnie kolejny dodatek do gry The Sims 4. Rozszerzenie zwie się Zostań gwiazdą, a jego premiera przewidziana jest na 16 listopada 2018 roku.

W The Sims 4: Zostań gwiazdą Simowie mogą dołączyć do grona celebrytów, wkraczając na zupełnie nową ścieżkę kariery aktorskiej. Możliwe będzie wzięcie udziału w programie telewizyjnym, ale także zostanie słynnym aktorem, grając w filmie lub serialu. Co więcej, w dodatku będzie można zostać influencerem, czyli osobą relacjonującą na żywo najważniejsze wydarzenia ze swojego życia w social media, i tym samym dobywać kolejnych fanów oraz sławę.

Atrakcje znajdą się również dla tych Simów, którym nie zależy na karierze. Osoby wolące brać udział w życiu gwiazd, będą mogły spotykać się z nimi na ekskluzywnych imprezach, przedzierać się przez tłum wielbicieli i korzystać z wielu przygotowanych przez twórców atrakcji.

"Dzięki rozszerzeniu The Sims 4 Zostań gwiazdą gracze mogą spełnić swoje największe marzenia o zostaniu celebrytą i korzystaniu ze wszystkich uroków, jakie w The Sims 4 zapewnia wysoki poziom sławy. Simowie mogą poznać wszystkie aspekty luksusowego życia, od znajomości z telewizyjnymi celebrytami, aż po naszpikowane gwiazdami ekskluzywne imprezy na wzgórzach. 

Wzbogaciliśmy rozgrywkę o szereg zabawnych, humorystycznych i wystawnych treści, dzięki którym fani oraz ich Simowie doświadczą uroków celebryckiego życia w blasku fleszy" – mówi Grant Rodiek, starszy producent gry.

Dodatek Zostań gwiazdą przyniesie też ze sobą nowe miasto - Del Sol Valley. Będzie można wprowadzić się do startowego mieszkania w Mirage Park, a po zdobyciu sławy i dorobieniu fortuny, kupić kosztowną posiadłość na wzgórzach The Pinnacles. Pojawią się też nowe luksusowe gadżety do domu - jak chociażby pozłacane meble.


Sprawdź także:

The Sims 4

Premiera: 02 września 2014
PC

The Sims 4 to czwarta odsłona niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Za jej stworzenie odpowiada studio Maxis.Podobnie, jak w przypadku poprzedniczek, w grze musim...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?