Assetto Corsa Competizione (PC) - okladka

Assetto Corsa Competizione (PC)

Premiera:
29 maja 2019
Premiera PL:
29 maja 2019
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Assetto Corsa Competizione (PC)
Dirian @ 11:28 07.09.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Assetto Corsa Competizione to kolejna odsłona serii symulatorów od studia Kunos Simulazioni. Najnowsza odsłona jest oficjalną grą wyścigów Blancpain GT organizowanych przez SRO Motorsports Group.

Tytuł skupia się na symulacyjnym podejściu do rozgrywki. Twórcy przy produkcji gry wzięli pod uwagę szereg czynników wpływających na zachowanie się pojazdu na torze - od rodzaju nawierzchni, przez ustawienie zawieszenia, aerodynamikę, aż po elektroniczne systemy wspomagające jazdę. Wszystko to wpływa na zachowanie się wirtualnej maszyny na torze, a do tego możemy dodać jeszcze temperaturę czy warunki pogodowe. Reasumując - jest to symulacja pełną gębą.

Assetto Corsa Competizione jeździmy po licencjonowanych torach i bierzemy udział w rywalizacji prawdziwych zespołów. Nie brakuje także licencji na pojazdy, takie jak Ferrari, McLaren czy Lamborghini.

Assetto Corsa Competizione działa w oparciu o silnik Unreal Engine 4.

Gra zadebiutowała 12 września 2018 roku w usłudze Early Access na platformie Steam.

Wymagania: Twórcy gry Assetto Corsa Competizione ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Najnowsze wiadomości na temat Assetto Corsa Competizione (PC)
Screeny z Assetto Corsa Competizione (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?