Forza Motorsport 7 (PC) - okladka

Forza Motorsport 7 (PC)

Premiera:
03 października 2017
Premiera PL:
03 października 2017
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Forza Motorsport 7 (PC)
Kawira @ 13:44 13.06.2017
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 70h 0min

+ czaswięcej

Forza Motorsport 7, to kolejna część głównej serii wyścigów od Microsoftu. Tradycyjnie nadrzędnym celem zabawy jest wysoki realizm prowadzenia samochodu.

Tym razem na graczy czeka ponad 700 dokładnie odwzorowanych samochodów oraz 30 torów rozlokowanych m.in. w Dubaju czy Mugello. Szczególną uwagę poświęcono dynamicznie zmieniającej się pogodzie, która modyfikuje warunki jazdy przez cały czas. Dla przykładu kałuże podczas deszczu będą rosnąć, utrudniając pokonywanie kolejnych okrążeń.

Forza Motorsport 7, w przeciwieństwie do cyklu Forza Horizon, skupia się na przejazdach po torach oraz trasach do tego celu przeznaczonych. Nie ma mowy o otwartym świecie, efekciarskim festiwalu oraz nastawionym na zręczność modelu prowadzenia. Jest natomiast nacisk na symulację oraz wspaniale wymodelowane zachowanie aut.

Wizualnie postawiono na maksymalne wykorzystanie mocy Xbox One X, co pozwala osiągnąć rozdzielczość 4K przy 60 klatkach na sekundę. W przypadku konsol Xbox One oraz Xbox One S także jest 60 ramek na sekundę, tyle że przy niższej rozdzielczości, 1080p.

Na komputerach parametry gry zależne są od posiadanej przez gracza konfiguracji sprzętowej.

Wymagania: Twórcy gry Forza Motorsport 7 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Forza Motorsport 7 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?