Forza Motorsport 7 - dziś ostatnia okazja na zakup. Gra zniknie z cyfrowej dystrybucji

Microsoft jest zmuszone wycofać Forza Motorsport 7 z dystrybucji cyfrowej. Jeśli chcielibyście zagrać w ten tytuł, to macie dziś ostatni dzień na jego kupno.

@ 14.09.2021, 11:05
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Motorsport 7 - dziś ostatnia okazja na zakup. Gra zniknie z cyfrowej dystrybucji

Pod koniec lipca Microsoft poinformował, że 15 września wycofa grę Forza Motorsport 7 z cyfrowej dystrybucji. Wynika to najprawdopodobniej z kończących się terminów licencji. 

Jeśli mieliście w planach zagranie we wciąż najnowszą Forzę Motorsport, to jest to ostatni gwizdek by sfinalizować transakcję. Zachęci do tego z pewnością promocyjna cena - edycję Standardową kupimy za 44,75 zł, zaś wypasione wydanie Ultimate to koszt 87,25 zł. Są to więc bardzo okazyjne ceny, jak na grę, która zapewnia nawet kilkaset godzin emocjonującej rywalizacji. Tytuł dostępny jest na PC i Xboksach One / Series S|X.

Oczywiście jeśli zakupimy Forza Motorsport 7, to zostanie ona na zawsze na naszym koncie i nie zniknie z niego po wycofaniu oferty ze sklepu.

Warto dodać, że jutro gra opuści także katalog Xbox Game Pass.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?