Forza Motorsport 7 (PC)

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Wymagania gry Forza Motorsport 7 (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe Forza Motorsport 7, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel i5-750 2,67 GHz
  • Karta graficzna: NVIDIA GT 740 / GTX 650 / AMD R7 250X z 2GB VRAM
  • RAM: 8GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel i5 4460 3,2GHz
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 670 / GTX 1050 Ti z 4GB VRAM
  • RAM: 8 GB
Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Forza Motorsport 7, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core i5 750, 2.67GHz
Karta graficzna:
GeForce GTX 650
Pamięć RAM:
8GB
System operacyjny:
Windows 10

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Forza Motorsport 7 działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Forza Motorsport 7 nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Forza Motorsport 7 (PC)