Salt and Sanctuary (PC) - okladka

Salt and Sanctuary (PC)

Premiera:
17 maja 2016
Premiera PL:
17 maja 2016
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Salt and Sanctuary (PC)
Dirian @ 23:18 17.03.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Salt and Sanctuary to zręcznościowa platformówka 2D z elementami RPG. Za grę odpowiada ekipa Ska Studios.

W produkcji wcielamy się w marynarza, który rozbił się na tajemniczej wyspie. Chwilę później ocalały cudem mężczyzna postanawia rozejrzeć się po okolicy, szybko natrafiając na pierwszych przeciwników. Sama gra wyraźnie czerpie z serii Dark Souls - mamy tu coś na wzór znanych z dzieła From Software ognisk, po śmierci tracimy część zdobytego doświadczenia, leczymy się przy użyciu specjalnych flaszek, a jakby tego było mało, możemy zostawiać innym graczom podpowiedzi w specjalnych butelkach. Co więcej, produkcja oferuje wygórowany poziom trudności, więc nieraz przyjdzie nam zginąć, a za każdym rogiem może na nas czekać walka z jednym z licznych bossów.

Salt and Sanctuary, mimo bycia grą 2D, oferuje nam szeroki zakres uzbrojenia, w tym miecze, kusze, bronie dwuręczne, tarcze czy łuki. Nic nie stoi ponadto na przeszkodzie by użyć potężnej, lecz zarazem niełatwej w opanowaniu magii. Twórcy zadbali nawet o rozwój postaci, którą awansujemy na kolejne poziomy i wykupujemy nowe umiejętności w zamian za zdobywaną w grze sól, traconą w wypadku śmierci (coś na wzór dusz z Dark Souls). 

Produkcja została utrzymana w specyficznym, ponurym klimacie, podsycanym przez mroczną ścieżkę dźwiękową.

Screeny z Salt and Sanctuary (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?