Salt and Sanctuary za darmo w Epic Games Store

Kolejna darmowa gra od Epic Games Store już dostępna. Tym razem mamy do odebrania ciekawą metroidvanie, określaną przez wielu jako "Dark Souls 2D".

@ 29.12.2021, 17:59
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Salt and Sanctuary za darmo w Epic Games Store

Kolejnym darmowym tytułem w codziennej rozdawajce od Epic Games Store jest Salt and Sanctuary. Wydana w 2016 roku produkcja doczekała się wysokich ocen i pochlebnych opinii od graczy.

Tytuł określono jako "Dark Souls 2D", głównie z uwagi na dość wygórowany poziom trudności oraz specyficzny, wymagający uczenia się ruchów przeciwników system walki. Nie brakuje tutaj też odblokowywania przejść do kolejnych lokacji czy starć z wymagającymi bossami.

Co ciekawe, według przecieków, na jutro Epic Games Store szykuje prawdziwy hicior - także do zgarnięcia za darmo. Mowa tutaj o Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, czyli trzech ostatnich przygodach Lary Croft. Na razie brak oficjalnego potwierdzenia tej informacji, ale po sieci krąży sporo potwierdzających to przesłanek. Pozostaje poczekać do jutra.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?