Hunt: Showdown (Xbox One) - okladka

Hunt: Showdown (Xbox One)

Premiera:
27 sierpnia 2019
Premiera PL:
18 lutego 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hunt: Showdown (Xbox One)
Materdea @ 14:02 14.03.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hunt: Showdown to sieciowa strzelanka z kamerą umieszczoną w oczach bohatera, która wymieszana jest z elementami survivalu i horroru. Za jej opracowanie odpowiada studio Crytek USA, w skład którego wchodzi wielu deweloperów pracujących wcześniej w Vigil Games (ojcowie serii Darksiders).

Akcja Hunt: Showdown przenosi nas do XIX wieku. Świat przygotowuje się na wejście w Wiek Pozłacany, jednak gdzieś w cieniu, poza wzrokiem zwykłych ludzi, rodzą się kreatury znane dotąd tylko z mitów i legend. Odważna dwojka bohaterów (możemy również zagraź solo) wyrusza im na przeciw, a reszcie świata pozostaje tylko się modlić, aby Ci nie stracili odwagi, gdy przyjcie im się przeciwstawić.

Rozgrywka opiera się na elementach zaczerpniętych z m.in. gatunku Battle Royal i jego najsłynniejszego reprentanta - Playerunknown's Battlegrounds - czy też survival-horrorów. Wraz z kompanem lub w pojedynkę zostajemy rzuczeni do dużej lokacji łączącej bagna z niszczejącymi zabudowaniami, by szukać najpierw tropów prowadzących do głównego monstra, a później by pokrakę ubić, zebrać trofeum i bezpiecznie ewakuować się do strefy bezpieczeństwa. Po drodze, oprócz mniejszych przeciwności w postaci zwykłych potworów, polują na nas pozostali gracze.

Do naszej dyspozycji oddano spory wachlarz broni. Zarówno rewolwery, kusze jak i magiczne lampy. Ponadto każda potyczka jest inna, za sprawą losowo generowanych lokacji oraz przeciwników. Dlatego też nigdy nie wiadomo co czai się za rogiem.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Hunt: Showdown (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X