Disney's Tarzan: Gra Akcji (PC) - okladka

Disney's Tarzan: Gra Akcji (PC)

Premiera:
28 kwietnia 2000
Premiera PL:
14 czerwca 2002
Platformy:
Gatunek:
Dla dzieci
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (35)Gram (51)Ukończone (16)Kupię (16)

Opis Disney's Tarzan: Gra Akcji (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 6h 6min

+ czaswięcej

Tarzan to gra zręcznościowa, której głównym bohaterem jest - jak sama nazwa wskazuje - Tarzan. Prócz niego w grze kontrolujemy także kilka innych postaci, m.in. Jane i Terka. Wszyscy mają do wykonania 13 zróżnicowanych misji, a każda rozgrywa się w fantastycznie przedstawionym, trójwymiarowym świecie wzorowanym na bajce animowanej o tym samym tytule.

Główni bohaterowie gry Tarzan to niezwykle zręczne indywidua, co jest im oczywiście konieczne do tego, by przetrwać w pełnym niebezpieczeństw świecie. Na swojej drodze spotykamy bowiem nie tylko przeszkody strukturalne, lecz również niebezpieczne zwierzęta jak aligatory oraz węże. Na szczęście większość przeszkód można obejść, tudzież wyeliminować, rzucając na przykład kokosami.

Po przejściu głównego wątku fabularnego Tarzan na graczy czeka jeszcze garść dodatkowych poziomów, które wydłużą zabawę, czyniąc ją jeszcze bardziej satysfakcjonującą. Pomoże w tym przejrzysty interfejs użytkownika, jak również bardzo prosty język. Wystarczy podstawowa znajomość angielskiego aby sobie poradzić z przechodzeniem poszczególnych plansz.

Tarzan oferuje barwną, pełną szczegółów oprawę wizualną, której najważniejszą zaletą są oczywiście płynne i niezwykle naturalne animacje.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix, Kaleder21,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Disney's Tarzan: Gra Akcji (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?