Championship Manager 4 (PC) - okladka

Championship Manager 4 (PC)

Premiera:
28 marca 2003
Premiera PL:
15 maja 2003
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (33)Gram (7)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Championship Manager 4 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Miło nam poinformować, że do sklepów na terenie całego kraju trafiła dziś z niecierpliwością oczekiwana przez fanów, polska wersja gry Championship Manager 4. Dostępny w wersji standardowej i limitowanej edycji kolekcjonerskiej z dołączoną antystresową piłeczką, Championship Manager 4 jest doskonałą propozycją dla wszystkich fanów piłki nożnej. W polskiej edycji zaimplementowano dwa patche, usprawniające rozgrywkę względem wersji angielskiej.

W kolejnej części najpopularniejszej serii menedżerów piłkarskich każdy element został stworzony od początku. Więcej atrybutów dla poszczególnych piłkarzy, więcej opcji treningowych, czy możliwość decydowania o występach zawodników w kadrze - jak zwykle niemal każdy element prowadzenia klubu znajdzie się w Championship Manager 4. Trzeba będzie uważać na reakcje mediów, krytykę własnych zawodników czy ocenę opinii publicznej - w biznesie futbolowym nie ma miejsca na pomyłki.

Po raz pierwszy w historii serii gracz będzie mógł obserwować przebieg rozgrywki na murawie stadionu - studio Sports Interactive nie ograniczyło się do komentarza tekstowego i wprowadziło możliwość oglądania meczu w rzucie boiska widzianym z góry!

- Gra stworzona przy współudziale byłej gwiazdy FC Liverpool i reprezentacji Irlandii - Roya Houghtona.

- Całkiem nowy engine oglądania meczów - możliwość oglądania całego przebiegu rozgrywki lub tylko najważniejszych wydarzeń.

- 39 lig z całego świata, ponad 200 tysięcy graczy i członków drużyny (szkoleniowcy, obsługa).

- Więcej opcji menedżerskich w dziedzinie transferów, taktyki, treningu i wyboru trenerów.

- Przyjazny dla użytkownika interfejs, który można dowolnie spersonalizować przy pomocy dostępnych 'skinów'. Dwa 'skiny' dostępne od początku, kolejne będzie można pobrać ze stron internetowych gry.

- Niezwykły realizm uzyskany dzięki szerokiej bazie danych o graczach. Pracownicy Sports Interactive współpracowali z poszukiwaczami talentów na całym świecie.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?