Singles: Flirt Up Your Life (PC) - okladka

Singles: Flirt Up Your Life (PC)

Premiera:
14 lutego 2004
Premiera PL:
07 czerwca 2004
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Polski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (46)Gram (38)Ukończone (2)Kupię (7)

Opis Singles: Flirt Up Your Life (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Singles: Flirt Up Your Life to produkcja, w której gracz skupia się na filtrowaniu. Rozgrywka polega na tym, by prowadzić codzienne życie, ale jednocześnie dbać także o jego aspekt seksualny.

Tytuł pozwala nam wybrać dwie z kilkunastu postaci, a następnie wrzuca nas do umeblowanego mieszkania, celem przeprowadzenia eksperymentu. Gracz wciela się w postać kupidyna, którego zadaniem jest prowadzenie życia podopiecznych w taki sposób, by ostatecznie się w sobie rozkochali i wylądowali w łóżku.

W Singles: Flirt Up Your Life staramy się prowadzić codzienne życie, dbamy o to, by w mieszkaniu było czysto, pilnujemy by nasi bohaterowie byli najedzeni oraz czyści. Kiedy protagoniści się do siebie odrobinę zbliżą, zaczynamy flirtowanie. Proces ten nie jest jednak tak łatwy, jak może się to wydawać. Ze względu na różnice charakterów często wybuchają kłótnie i nieporozumienia, które gracz musi tłumić nim dojdzie do rękoczynów. Jeśli wszystko uda się przeprowadzić jak należy, sukces jest w zasięgu ręki.

Produkcja działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym w pełni trójwymiarowy świat oraz postaci. Najwięcej uwagi poświęcono oczywiście bohaterom gry, ze względu na to, że możemy oglądać ich nago - w pełnej okazałości. Aby nie straszyli oni kanciastymi kształtami, charakteryzują się szczegółowymi modelami i płynną animacją.

Singles: Flirt Up Your Life przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla jednego gracza. Tytuł nie oferuje rozgrywek wieloosobowych.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix, Ravnarr,
PEGI: Od 16 latZawiera sceny erotyczne
Screeny z Singles: Flirt Up Your Life (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosadamszm   @   15:45, 08.07.2009
Największym atutem tej gry jest jej grafika