Need For Speed: Undercover (MOB) - okladka

Need For Speed: Undercover (MOB)

Premiera:
17 marca 2009
Premiera PL:
17 marca 2009
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Need For Speed: Undercover (MOB)
Redakcja MiastoGier.pl @ 21:55 24.09.2009

Śr. długość gry: 31h 15min

+ czaswięcej

Need for Speed: Undercover to nowa jakość w wieloletniej serii, która dostarcza świeżych wrażeń wszystkim fanom ulicznych wyścigów. Developer wyciągnął wnioski po wydaniu poprzedniego epizodu i tym razem postanawia postawić przede wszystkim na wątek fabularny. Teraz nie przewija się on jedynie w czasie ulicznych zmagań, lecz stanowi jedną z najważniejszych składowych zabawy!

Produkcja jest dla graczy niejakim powrotem do korzeni. Seria powraca w wir ulicznych policyjnych pościgów w najszybszych samochodach świata, niekoniecznie stuningowanych nie do poznania! Wspomniana fabuła kręci się wokół międzynarodowej organizacji przestępczej. Jest ona prezentowana pomiędzy kolejnymi misjami w formie przerywników filmowych.

Produkt powrócił do prezentacji świata za dnia. Całość z kolei - jak chwalą się sami twórcy - sprawia wrażenie, jakoby gracz brał udział w hollywoodzkiej superprodukcji.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?