Juice Cubes (MOB) - okladka

Juice Cubes (MOB)

Premiera:
31 października 2013
Premiera PL:
31 października 2013
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Juice Cubes (MOB)
zvarownik @ 08:31 18.01.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Juice Cubes to zabawna gra logiczna stworzona przez azjatyckie studio Pocket PlayLab przy wsparciu firmy Rovio, znanej z serii gier Angry Birds.

Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych poziomów osadzonych w bajecznej krainie pełnej piratów, syren, wiedźm i nie tylko. Zadaniem gracza jest pozbywanie się owoców znajdujących się na planszy, kreśląc po ekranie dotykowym urządzenia linie, łączące jedzenie tego samego rodzaju. Dodatkowo sprawne wykonywanie tych czynności sprawia, że powstają bomby owocowe, których połączenie wywołuje wielką eksplozję.

Twórcy przygotowali przeszło 160 poziomów, wsparcie dla list rankingowych i funkcji wykorzystujących serwis Facebook (zapraszanie znajomych, itd.).

Aplikacja oparta jest na modelu biznesowym free-to-play. Rozgrywka jest więc darmowa, ale dodatkowe bonusy kupuje się za prawdziwe pieniądze, a zabawa ograniczona jest do pięciu serduszek (życia), po stracie których trzeba czekać (albo wydać pieniądze na nowe) określoną ilość czasu na ich odnowienie.

Screeny z Juice Cubes (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?