Teslagrad (PC) - okladka

Teslagrad (PC)

Premiera:
13 grudnia 2013
Premiera PL:
13 grudnia 2013
Platformy:
Gatunek:
Logiczna / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Teslagrad (PC)
Ager @ 14:03 08.12.2013
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Teslagrad to logiczna platformówka 2D z elementami akcji stworzona przez niezależne Rain Games. Przedzierając się przez liczne pułapki musimy odkryć tajemnice przechowywane w wieży Tesli.

Wcielamy się w młodego chłopca, uwikłanego w dawno zapomniany spisek z udziałem despotycznego króla rządzącego światem żelazną ręką. Zadanie jest proste - musimy dostać się na sam szczyt wieży, odpowiednio manipulując elektrycznością i magnetyzmem. Na drodze stają jednak liczni wrogowie i pięciu finałowych bossów w oldskulowym stylu.

Teslagrad posiada urzekający, ręcznie malowany steampunkowy świat, inspirowany wizją starej Europy oraz klimatyczną ścieżkę dźwiękową. Zagadki są zróżnicowane, a ich poziom trudności lawiruje między łatwym i wręcz szaleńczo trudnym. Gra charakteryzuje się również brakiem jakichkolwiek dialogów i tekstu. Całą historię poznajemy wyłącznie w formie wizualnej.

Screeny z Teslagrad (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?