Call of Duty 4: Modern Warfare (DS) - okladka

Call of Duty 4: Modern Warfare (DS)

Premiera:
05 listopada 2007
Premiera PL:
09 listopada 2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (4)Kupię (2)

Opis Call of Duty 4: Modern Warfare (DS)
Redakcja MiastoGier.pl @ 00:32 20.08.2009

Śr. długość gry: 18h 38min

+ czaswięcej

Call of Duty 4: Modern Warfare jest kolejną częścią serii słynnych strzelanek stworzonych przez studio Infinity Ward. W przeciwieństwie do części poprzednich nie będziemy jednak uczestniczyć w zmaganiach z drugiej wojny światowej, lecz w bitwach toczonych w czasach obecnych.

Gra została podzielona na trzy części, w których przejmiemy kontrolę nad żołnierzami różnych armii. Na pierwszy ogień pójdą U.S. Army, następnie U.S. Marines, a na końcu SAS. Jako elitarni wojacy będziemy wysyłani w różne zakątki ziemi by zwalczać narastające tam konflikty. Przygotowane przez autorów misję zabiorą nas na statki, do londynu oraz na ulice mniejszych lub większych miast.

W arsenale żołnierzy znajdziemy wiele współczesnych pistoletów, karabinów strzelb oraz granatów. każda pukawka będzie charakteryzować się ogromnym przywiązaniem do szczegółów nie tylko w kwestii wyglądu lecz także obrażeń, odrzutu itd. Realizm podobnie jak w częściach poprzednich jest sprawą priorytetową.

Gra oferuje także tryb multiplayer. Podczas rozgrywki poprzez zabijanie oponentów oraz wykonywanie celów mapy oraz wyzwań otrzymujemy punkty doświadczenia, które z kolei pozwalają nam odblokowywać nowe uzbrojenie. Możemy je ulepszać dodając celowniki laserowe, granatniki oraz tłumiki.
Nasza postać może też zostać "wyposażona" w różnego rodzaju specjalizacje, zwane perkami. Pozwalają nam one chociażby szybciej biegać, czy dokładniej celować.
Mamy dostęp do bardzo znanych trybów gry jak team deadmatch, search & destroy i capture the flag, czy mniej popularnych jak chociażby sabotage.

Silnik graficzny Call of Duty 4: Modern Warfare został znacznie zmodyfikowany w porównaniu do poprzednich edycji gry. Generuje znacznie więcej poligonów, a fizyka umożliwia destrukcję prawie każdego elementu otoczenia. Kule zostawiają dziury w ścianach, granat potrafi rozerwać na kawałki kubeł na śmieci, a odpowiednia ilość ładunków wybuchowych zamieni nawet największy budynek w stertę gruzu.


Wkład w encyklopedię mieli:   Daerdin, TheCerbis,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Call of Duty 4: Modern Warfare (DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?