Call of Duty 4: Modern Warfare we wstecznej kompatybilności

Jesteście gotowi na odgrzebanie zakurzonej płyty? Właśnie hit studia Infinity Ward, Call of Duty 4: Modern Warfare, trafił do wstecznej kompatybilności Xboksa One.

@ 30.03.2018, 09:01
xbox 360, xbox one

Call of Duty 4: Modern Warfare we wstecznej kompatybilności

Firma Activision zdecydowała się na odświeżenie gry Call of Duty 4: Modern Warfare przed dwoma laty, jednak remaster początkowo dostępny był tylko przy zakupie edycji Legacy innej odsłony serii, Infinite Warfare. Teraz w "czwórkę" będą mogli zagrać wszyscy posiadacze jej oryginalnej wersji, ponieważ produkcja została objęta wsteczną kompatybilnością Xboksa One.

O decyzji poinformował Larry Hryb, znany jako Major Nelson, na swoim Twitterze. W ciągu dziesięciu lat, Call of Duty 4: Modern Warfare sprzedało się w ponad 15 milionach egzemplarzy i uznawane jest za jedną z najlepszych odsłon popularnej serii. Fabularnie, gra opowiada o działaniach połączonych sił  wojsk amerykańskich oraz brytyjskich. Terroryści grożą użyciem głowic nuklearnych na terenie Stanów - przeciwstawić się im może tylko wspomniana koalicja.

Abonenci usługi Gold mogą teraz nabyć Call of Duty 4: Modern Warfare o dyszkę taniej niż zwykle.


Sprawdź także:
Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare

Premiera: 05 listopada 2007
PC, PS3, XBOX 360, DS

Call of Duty 4: Modern Warfare jest kolejną częścią serii słynnych strzelanek stworzonych przez studio Infinity Ward. W przeciwieństwie do części poprzednich nie będziemy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?