Metal Gear Solid 4 i Xbox 360 - co na to Microsoft?

Wczoraj pisaliśmy o wypowiedzi, jakiej udzielił Yoshitaka Arai na tegorocznym Tokyo Game Show, traktującej o możliości pojawienia się Metal Gear Solid 4 - produkcji dotychczas kierowanej ekskluzywnie, podobnie zresztą jak cała seria, do konsol Sony - na Xboxie 360.

@ 16.10.2008, 14:28
ps3, xbox 360


Wczoraj pisaliśmy o wypowiedzi, jakiej udzielił Yoshitaka Arai na tegorocznym Tokyo Game Show, traktującej o możliości pojawienia się Metal Gear Solid 4 - produkcji dotychczas kierowanej ekskluzywnie, podobnie zresztą jak cała seria, do konsol Sony - na Xboxie 360. Dziś do tego wystąpienia ustosunkował się John Schappert, szef usługi Xbox Live w Microsofcie. Rzecz jasna padły słowa świadczące o gotowości popularnego "ikspudła", na przyjęcie programu autorstwa Hideo Kojimy i radości z faktu, że taka ewentualność brana jest pod uwagę:

Jestem naturalnie członkiem fan klubu, który z radością zobaczyłby arcydzieło pana Kojimy na naszej platformie. Byłoby wspaniale zagrać w Metal Gear Solid na Xboxie. Mógłby on zostać kolejną z wielu marek, które swój żywot rozpoczynały na innych konsolach, a teraz zmierzają ku nam, oświadczył Schappert w wywiadzie udzielonym serwisowi MCV.

Nie mogę mówić w imieniu Konami, ale rzucę nieco światła na fakt, że bez wątpienia spełniamy wymagania do uruchomienia MGS4. Jest wiele bieżących przykładów stojących na naprawdę wysokim poziomie u nas, a nie w PS3, dodał.A co sądzicie o tym Wy, drodzy czytelnicy? Czy Metal Gear Solid 4 powinien zrzucić jarzmo wyłączności Playstation 3 i poszerzyć krąg potencjalnych odbiorców, poprzez trafienie na inną platformę? O rozwoju sytuacji poinformujemy, gdy tylko uda nam się coś ustalić.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?