Trofea w Warhawk pod koniec sierpnia!

Sony Europe poinformowało, że w najbliższym patchu dla gry Warhawk zostaną wprowadzone długo oczekiwane Trofea.

@ 06.08.2008, 12:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3


Sony Europe poinformowało, że w najbliższym patchu dla gry Warhawk zostaną wprowadzone długo oczekiwane Trofea. Łatka powinna pojawić się 27 sierpnia i podobnie jak inne aktualizacje zainstaluje się automatycznie w momencie włączenia gry.

Trofea zostaną podzielone na cztery grupy, a których każda zawierać będzie nagrody za inne osiągnięcia. Aby pozyskiwać trofea będziemy musieli wykonywać nieziemskie ewolucje, rozwijać społeczność graczy i oczywiście demolować sprzęt należący do przeciwników. W sumie, mamy mieć dostęp do 56 trofeów, rozłożonych pomiędzy podstawową edycję gry, a trzy dodatki. Z czego trzecie rozszerzenie nie zostało jeszcze ujawnione.

Więcej na temat gry Warhawk znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii.

Sprawdź także:

Warhawk

Premiera: 28 sierpnia 2007
PS3

Warhawk to sequel znanej z PlayStation gry o tym samym tytule. Realizacją najnowszej edycji programu zajmuje się firma Incognito, która dzięki wykorzystaniu możliwości ko...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?