No Rest for the Wicked - znamy długość gry we wczesnym dostępie

No Rest for the Wicked zadebiutowało wczoraj we wczesnym dostępie. Mimo że gra jest nieskończona, przejście przygotowanej przez deweloperów zawartości pochłonie sporo Waszego wolnego czasu. To długa próbka!

@ 19.04.2024, 11:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

No Rest for the Wicked - znamy długość gry we wczesnym dostępie

Moon Studios wcześniej opracowało dwie części wyśmienitej serii Ori. Tym razem ekipa postanowiła jednak odejść od gatunku metroidvania i przygotować coś innego, a konkretnie RPG akcji zatytułowane No Rest for the Wicked. Projekt zadebiutował już we wczesnym dostępie, a jeśli zdecydujecie się na jego zakup, musicie przygotować się na sporo zabawy. Tak przynajmniej twierdzi współzałożyciel studia, Gennadiy Korol.

Korol opublikował na portalu X wpis, w którym czytamy, że przebrnięcie przez zawartość z wczesnego dostępu No Rest for the Wicked wymaga od 15 do 25 godzin, co jest wynikiem naprawdę imponującym. Na tym jednak obcowanie z tytułem się nie musi skończyć, albowiem zawartość endgame, której doświadczamy po fabule, na pewno czas rozgrywki wydłuży.

"Wszystko zależy od tego, jak grasz, ponieważ jest tu wiele systemów, lokacje stawiające na eksplorację, system respawnujących się przeciwników oraz inne rozwiązania poprawiające grywalność. Pierwsze podejście do wszystkich lokacji, w tym Tygla, powinno Wam zająć około 15-25 godzin".

"Osoby, które postanowią sprawdzić endgame, wyzwania, zlecenia oraz systemy w mieście mogą cieszyć się z tego samego świata znacznie dłużej".

"Mamy też nadzieję, że gracze będą tworzyć nowe światy oraz postaci, a także testować różne bronie oraz buildy, ponieważ nasz system klas to 100 broni, a każda to unikatowe ruchy, specjalne runy oraz rozbudowana customizacja postaci, premiująca różne style grania".

Na razie nie wiemy jak długo No Rest for the Wicked będzie znajdować się we wczesnym dostępie, ale twórcy mają ambitne plany, jeśli chodzi o jego rozwój. Finalny produkt zadebiutuje nie tylko na PC, ale też na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?