No Rest for the Wicked - nowa gra Moon Studios wygląda wyśmienicie

No Rest for the Wicked niebawem zadebiutuje we wczesnym dostępie Steam.

@ 04.03.2024, 10:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

No Rest for the Wicked - nowa gra Moon Studios wygląda wyśmienicie

Ekipa Moon Studios przygotowała wcześniej serię gier Ori, a teraz opracowuje ciekawie zapowiadające się No Rest for the Wicked. Ten przedstawiciel gatunku RPG akcji nie ma jeszcze daty premiery, ale od 18 kwietnia dostępny będzie we wczesnym dostępie Steam.

Jeśli nie wiecie czego się po No Rest for the Wicked spodziewać, koniecznie rzućcie okiem na widoczną poniżej prezentację. Twórcy kilka dni temu dokładnie pokazali światu przygotowywany przez siebie projekt, czyli jego wirtualny świat, mechanikę rozgrywki, system walki oraz przeciwników. Od razu w oczy rzuca się wysoka jakość produkcji.

No Rest for the Wicked we wczesnym dostępie zaoferuje pierwszy rozdział kampanii fabularnej, walki z bossami, szeroki wachlarz broni do wyboru, pancerze, umiejętności, crafting oraz codzienne i cotygodniowe wyzwania. Nie wiadomo ile godzin rozgrywka na nas czeka, ale będzie tego prawdopodobnie sporo.

No Rest for the Wicked opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji. Więcej detali na temat produkcji mamy otrzymać niebawem, a póki co trzeba uzbroić się w cierpliwość. Poniżej znajdziecie rozbudowaną prezentację.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?