Todd Howard przeciwny serialowi na podstawie The Elder Scrolls

Twórca serii The Elder Scrolls nie chce serialu na jej podstawie, choć jednocześnie nie miał nic przeciwko serialowi Fallout.

@ 12.04.2024, 10:36
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
inne

Todd Howard przeciwny serialowi na podstawie The Elder Scrolls

Niedobre wiadomości dla fanów The Elder Scrolls oraz seriali. Todd Howard z Bethesdy, twórca wspomnianej marki, nie chce serialu na jej podstawie.

W rozmowie z IGN na czerwonym dywanie podczas premiery serialu telewizyjnego Fallout na platformie Amazon Prime TV w Los Angeles Howard odniósł się do ewentualnej możliwości stworzenia serialu opartego na innej dużej serii Bethesdy, czyli właśnie The Elder Scrolls.

"Wszyscy pytają na przykład o Elder Scrolls, a ja też mówię nie" - powiedział Howard. Krótko i przejrzyście, co w zasadzie zamyka temat serialu na podstawie genialnego świata Yrm w The Elder Scrolls. Możliwe jednak, że Howard za jakiś czas zmieni świat, a wszelkie doniesienia będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.

W tym tygodniu miała miejsce premiera serialu Fallout stworzonego przez Amazon, a jeśli jeszcze nie mieliście okazji go obejrzeć, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję. Z ostatnich doniesień wynika, że filmowcy przygotowują już drugi sezon, a zdjęcia do niego będą kręcone w Kalifornii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:56, 12.04.2024
A nie jest przypadkiem tak, że nie do niego należy ostatnie słowo, ale do Microsoftu, do którego należy całe ZeniMax, Bethesda i wszystkie marki w tym TES?
0 kudosBarbarella.   @   11:07, 12.04.2024
Może ma jakieś tam klauzule które mu dają prawo decydowania. Jego też stać pewno na dobrych prawników. Cool
0 kudosskuter6   @   16:48, 12.04.2024
"Howard za jakiś czas zmieni świat" he he ciekawe jak go zmieni Dumny
0 kudosBarbarella.   @   09:16, 13.04.2024
Widzę na gg.deals że zainteresowanie grami Fallout po premierze serialu mocno wzrosło. Zapewne wpływ na to ma też steamowa promocja no ale Howard powinien się nad tym jeszcze zastanowić a jak nie to faktycznie nadszefowie z Micro każą mu się zastanowić. Zadziorny