Helldivers II - nowa aktualizacja podnosi maksymalny poziom postaci

Deweloperzy Helldivers II przygotowali kolejną aktualizację gry. Dodaje ona nową zawartość i podnosi maksymalny poziom doświadczenia.

@ 02.04.2024, 13:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Helldivers II - nowa aktualizacja podnosi maksymalny poziom postaci

Studio Arrowhead na pewno cieszy się z niebywałej popularności Helldivers II. Deweloperzy starają się utrzymać zainteresowanie graczy na jak najwyższym poziomie i dlatego regularnie aktualizują swoje przedsięwzięcie. Najnowsza łatka wprowadza do projektu m.in. wyższy maksymalny poziom doświadczenia kontrolowanych przez graczy postaci.

Patch 1.000.200 trafił już na serwery, więc jeśli nadal gracie w Helldivers II, będziecie musieli przeprowadzić aktualizację. Łatka to jednak nie tylko poprawki błędów i niedociągnięć, ale również całkiem nowe treści, które powinny uczynić rozgrywkę bardziej atrakcyjną.

Przede wszystkim w Helldivers II podniesiony został maksymalny poziom doświadczenia graczy. Do tej pory było to 50, a po aktualizacji będzie 150. Jako że progres wymaga czasu, fani projektu będą musieli się mocno wysilić, by osiągnąć maksymalny level. Dodatkowo wprowadzono mniejsze i większe zmiany w balansie oraz zachowaniu broni oraz przeciwników.

Ważną nowości w Helldivers II są też dodatkowe zagrożenia ze strony planet, na których walczymy. Ujrzymy na nich bowiem burze piaskowe oraz burze śnieżne, wpływające na przebieg potyczek i znacząco utrudniające nam przetrwanie. Koniecznie podejmijcie wyzwanie, a gdybyście nie byli pewni co do ewentualnego zakupu Helldivers II, zerknijcie na naszą recenzję.

Helldivers II dostępne jest obecnie na PC oraz PS5. Przed zakupem wersji dla blaszaków, warto sprawdzić wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?