Spyro 4 powstaje podobno od stycznia 2024 roku

Kanadyjski YouTuber dotarł do informacji, z której wynika, że studio Toys for Bob przygotowuje czwartą część cyklu Spyro.

@ 02.04.2024, 11:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Spyro 4 powstaje podobno od stycznia 2024 roku

Toys for Bob postanowiło oddzielić się od Activision Blizzard i działać na własną rękę. Pierwszym projektem dewelopera po odzyskaniu niepodległości będzie Spyro 4 - takie przynajmniej doniesienia docierają do nas z PAX East oraz od YouTubera zwanego Canadian Guy Eh. Twierdzi on, że nowe przygody sympatycznego smoczka są w opracowaniu od początku roku.

Mimo że Toys for Bob oficjalnie niczego nie potwierdziło, w sieci krąży wiele doniesień na temat tego, że Spyro 4 faktycznie powstaje. Najpierw odpowiadali za nie uczestnicy targów PAX East, a następnie dołączyli się do nich także branżowi dziennikarze oraz influencerzy. Są wśród nich m.in. redaktorzy Windows Central oraz YouTuber Canadian Guy Eh.

Canadian Guy Eh słyszał podobno jakieś szczegóły na temat Spyro 4. Projekt jest rzekomo w opracowaniu od stycznia 2024 roku i choć na razie niczego nie potwierdzono, doniesienia zdają się być prawdziwe. Szczególnie, że już od jakiegoś czasu ekipa Toys for Bob zajawiała projekt. Pierwsze odniesienia do niego pojawiły się cztery lata temu w artbooku dołączanym do Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

Konkrety będziemy mieć dla Was w kolejnych tygodniach i miesiącach, a tymczasem musicie uzbroić się w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?