Judas - nowy materiał ze szczegółami na temat rozgrywki

W sieci pojawił się interesujący materiał filmowy, z którego dowiadujemy się nowych informacji na temat rozgrywki w grze Judas.

@ 28.03.2024, 14:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Judas - nowy materiał ze szczegółami na temat rozgrywki

Judas to debiutanckie dzieło Ghost Story Games, nowego studia Kena Levine'a - dewelopera, który zasłynął za sprawą serii BioShock. Mimo że projekt nie ma jeszcze daty premiery, zapowiada się naprawdę ciekawie, a jeśli chcecie dowiedzieć się na jego temat czegoś więcej, koniecznie zerknijcie na poniższy materiał.

Z filmu dowiadujemy się m.in. że znaczna część wątku fabularnego Judas skupia się na czterech postaciach: protagonistce zwanej Judas, szefie bezpieczeństwa o imieniu Tom, doktorze Okiki/Nefertiti oraz doradcy Hope. Relacje pomiędzy nimi są klockami LEGO narracji, które pozwalają graczowi doświadczyć historii w bardziej modularny i nieliniowy sposób.

Jeśli chodzi o gameplay, Judas zdaje się nawiązywać dość mocno do poprzednich tytułów Levine'a, czyli m.in. serii BioShock. Gracze mogą korzystać zarówno z tradycyjnych rodzajów broni, pokroju pistoletów, jak również rozmaitych specjalnych zdolności. Kreatywne spożytkowanie świata pozwala nam też na wiele różnych sposobów podchodzić do tych samych problemów.

Judas, jak wspomniałem, nie ma jeszcze daty premiery, ale spodziewamy się go w 2025 roku na PC, PS5 oraz XS.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:58, 28.03.2024
Że co? Judasz też była kobietą? Zdziwiony
No trudno, mogę być Judaszem. Mam tę grę na uwadze. Uśmiech
0 kudosMicMus123456789   @   19:27, 01.04.2024
Patrząc na gameplay zacząłem się zastanawiać gdzie jest granica plagiatu w grach. Po tym co zobaczyłem nie umiem na to patrzeć inaczej niż jak na kolejną część BioShocka.
0 kudosBarbarella.   @   19:51, 01.04.2024
Cytat: MicMus123456789
Po tym co zobaczyłem nie umiem na to patrzeć inaczej niż jak na kolejną część BioShocka.

Jak się zwał tak się zwał. Może być następna część Bioshocka, byle przede mną i moimi supermocami uciekali. Szczęśliwy
Zresztą ten Ken Levin sam siebie nie będzie pozywał do sądu o plagiat. Zadziorny