Gearbox Entertainment jest na ostatnich etapach rozmów o ewentualnym przejęciu?

Interesujące informacje pojawiły się w sieci. Dotyczą one przyszłości studia Gearbox Entertainment.

@ 01.03.2024, 12:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Gearbox Entertainment jest na ostatnich etapach rozmów o ewentualnym przejęciu?

Od jakiegoś czasu krążą w sieci informacje na temat tego, że Gearbox Entertainment może zostać sprzedane innej firmie. Embracer Group potrzebuje pieniędzy do dalszego funkcjonowania, co oznacza, że spółka musiała pozbyć się części przejętych ekip, a wśród nich będzie także Gearbox Entertainment.

Nowe informacje na temat planów Gearbox Entertainment docierają do nas za sprawą Kotaku. Dwa źródła potwierdziły jego redakcji, że szefostwo Gearbox Entertainment jest bliskie domknięcia jakiejś umowy, w wyniku której przejdzie w ręce nowego właściciela. Oficjalne szczegóły na temat transakcji mamy poznać jeszcze w marcu.

"Jestem zaszczycony tym, że nasza firma jest tematem pogłosek, spekulacji oraz dyskusji. Jak zwykle, jesteśmy podekscytowani mogąc dzielić się z wami nadchodzącymi projektami albo tym, czym się aktualnie zajmujemy, bo naszym celem jest dawanie Wam przyjemności", napisał Randy Pitchford, szef Gearbox, w oświadczeniu dla Kotaku.

Czekamy oczywiście na więcej szczegółów, a póki co przypominamy, że Gearbox Entertainment pracuje obecnie nad Borderlands 4 oraz Tiny Tina's Wonderlands 2. Oba tytuły robią dobre postępy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:59, 01.03.2024
Może stanie się cud i przejmie ich CD Red albo Techland albo City Interaktive i nowe Borderlands i nowa Tina dostąpią zaszczytu wydania po polsku. Szczęśliwy