Twórcy Borderlands pracują nad swoim najlepszym projektem w historii

Ekipa studia Gearbox Software nie jest w stanie zdradzić czym się zajmuje, ale z wypowiedzi prezesa wynika, że to coś wybitnego.

@ 22.02.2024, 10:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Twórcy Borderlands pracują nad swoim najlepszym projektem w historii

Od czasu premiery Tiny Tina's Wonderlands studio Gearbox jest względnie cicho i nie mamy pojęcia czym ekipa się w tym momencie zajmuje. W najbliższym czasie się to niestety nie zmieni, choć szef firmy, Randy Pitchford, stwierdził w ostatnim wywiadzie dla IGN, że najlepsze co Gearbox przygotowało, dopiero nadejdzie.

"Zrozumcie, nie zapowiedzieliśmy jeszcze niczego", powiedział Pitchford. "Pracujemy nad czymś oczywiście. Jak wiem nad czym pracujemy i jasna cholera... to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Nie mogę się doczekać, ale jeszcze nie ten czas. Jeszcze nie ten czas. Nadejdzie on jednak".

Co ciekawe, w listopadzie zeszłego roku pojawiły się doniesienia na temat tego, że Borderlands 4 opraz Tiny Tina’s Wonderlands 2 są prawdopodobnie w produkcji. Na to przynajmniej wskazywały informacje, jakie pojawiły się na profilu LinkedIn jednego z byłych deweloperów studia Gearbox. Który tytuł pojawi się w sprzedaży jako pierwszy? A może ekipa przygotowuje coś jeszcze? Więcej informacji powinniśmy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosRonaldo_   @   09:12, 23.02.2024
A kiedy Brothers in Arms ;(