Helldivers II z kolejnym rekordem jednocześnie grających

Deweloperzy z Arrowhead Game Studios chwalą się, że ich najnowsze przedsięwzięcie cieszy się coraz większą popularnością wśród graczy.

@ 12.02.2024, 13:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Helldivers II z kolejnym rekordem jednocześnie grających

Helldivers II okazało się naprawdę dużym sukcesem. Co rusz słyszymy o tym, że w projekt gra coraz więcej graczy, a z najnowszych doniesień wynika, że w Steam jednocześnie bawiło się ponad 155 tysięcy osób. Dokładnie 155 926, więc deweloperzy i wydawca - firma Sony - na pewno są zadowoleni.

Informacje o popularności Helldivers II docierają do nas za sprawą portalu SteamDB. Z danych na nim dostęnych wynika, że w minioną niedzielę prawie 156 tysięcy osób bawiło się jednocześnie w dzieło Arrowhead Game Studios na Steam. Wynik to bardzo dobry i sporo wyższy od tego, jaki wykręcił wcześniejszy rekordzista, God of War. Przy nim w szczytowym momencie siedziało jednocześnie 73 529 graczy.

Prezes Arrowhead Game Studios, Johan Pilestedt, ujawnił ostatnio, że ta kooperacyjna strzelanka znacząco przekroczyła wszelkie wypracowane przed premierą prognozy. Nie tylko chodzi tu o jednocześnie grających, ale także o sprzedaż, która przekroczyła 1 mln egzemplarzy.

Helldivers II dostępne jest obecnie na PC oraz PS5. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?