GTA: The Trilogy - The Definitive Edition na PC otrzyma niebawem poprawki?

Wszystko wskazuje na to, że deweloperzy przygotowują się do opublikowania poprawek dla GTA: The Trilogy – The Definitive Edition na PC.

@ 08.01.2024, 13:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, mob, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition na PC otrzyma niebawem poprawki?

Premiera GTA: The Trilogy – The Definitive Edition na PC nie była szczególnie udana. Projekt pojawił się w sprzedaży w 2021 roku, ale ze względu na to, że był mocno niedopracowany i zasadniczo kiepsko odrestaurowany, nie zyskał zbyt dużej popularności wśród fanów. Jest jednak szansa na to, że niebawem największe niedociągnięcia zostaną zlikwidowane. Wskazują na to informacje, jakie pojawiły się w Steam.

Jeden z użytkowników Twittera zauważył, że strona GTA: The Trilogy – The Definitive Edition na SteamDB zdaje się sugerować, iż Rockstar przygotowuje kolejną aktualizację dla zestawu. Niejaki @videotechuk_ uważa, że mamy do czynienia z prawdziwą aktywnością w grze, a nie tylko jakimiś zmianami w backendzie Steam i spora szansa jest na to, że wkrótce dostaniemy jakiś patch.

Oczywiście nie wiemy czy i kiedy aktualizacja faktycznie pojawi się w sieci, ale gdy to nastąpi, będziemy Was informować. Możliwe, że pobierzemy ją nie tylko na PC, ale też na innych platformach, czyli konsolach poprzedniej i obecnej generacji, a także urządzeniach działających pod kontrolą systemów iOS i Androoid.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:11, 08.01.2024
Gdyby to był duży, wręcz ogromny patch to może bym się skusiła żeby poznać wcześniejsze części GTA. Uśmiech