Wonder Woman nie jest grą-usługą, twierdzi wydawca

Przedstawiciel Warner Bros. postanowił zdementować plotki krążące na temat Wonder Woman.

@ 20.11.2023, 10:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Wonder Woman nie jest grą-usługą, twierdzi wydawca

Pisaliśmy niedawno o tym, że nowe dzieło studia Monolith Productions, którego akcja toczy się w uniwersum DC, czyli Wonder Woman, będzie prawdopodobnie zawierać mikropłatności oraz może być przedstawicielem gatunku gier-usług. Głos w sprawie postanowił zabrać wydawca, WB Games, dementując plotki. 

"Wonder Woman to gra przeznaczona dla jednego gracza, to przygodówka akcji w dynamicznym otwartym świecie. To trzecioosobowe doświadczenie pozwoli graczom zostać Dianą z wyspy Themyscira i wprowadzi całkiem nową, oryginalną opowieść do uniwersum DC, jednocześnie oferujący system Nemesis. Wonder Women nie jest opracowywane, jako gra-usługa", wyjaśnił rzecznik Warner Bros.

Nadal niestety nie wiemy praktycznie nic na temat założeń czy ewentualnej mechaniki rozgrywki, mimo że Wander Women ujawniono w grudniu 2021 roku. Jest oczywiście szansa na to, że coś zmieni się w trakcie nadchodzącego The Game Awards 2023, ale raczej niewielka.

Kończąc przypomnę, że WB Games przygotowuje się obecnie do premiery Suicide Squad: Kill the Justice League. Datę ustalono na 2 lutego 2024 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Wonder Woman

Wonder Woman

Premiera: 2025
PC, PS5, XBOX X/S

Wonder Woman to przygodowa gra akcji z elementami RPG, której akcja umieszczona została w otwartym świecie. Za produkcję odpowiada studio Monolith Productions, twórcy m.i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:49, 20.11.2023
Człowiek zapomniał, że taki tytuł powstaje. Ale jeśli tak bronią tytułu to miejmy nadzieję, że poziomem będzie trzymać się serii Arkham, a nie Rycerzy Gotham.
0 kudosBarbarella.   @   17:22, 20.11.2023
Cytat: MicMus123456789
Ale jeśli tak bronią tytułu

Tytuł sam się obroni bo tu jest prawdziwy superbohater a nie jakieś przebrane nerdy. Zadziorny
Notabene wspomniani Rycerze Gotham maja jeden duży plus. Jeden z tych nerdów, Netoperek w tej grze kopnął w kalendarz. Szczęśliwy Rozbawiony