Dragon's Dogma 2 - poznaliśmy datę premiery gry?

Organizacja przydzielająca kategorie wiekowe grom, PEGI, prawdopodobnie przez przypadek ujawniła datę premiery Dragon's Dogma 2.

@ 17.11.2023, 16:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dragon's Dogma 2 - poznaliśmy datę premiery gry?

Pisaliśmy przed momentem o tym, że pod koniec listopada firma Capcom oficjalnie zaprezentuje Dragon's Dogma 2. Zobaczymy wówczas 15-minutowy gameplay, ukazujący wszystkie najważniejsze elementy rozgrywki, więc zdecydowanie jest na co czekać. Teraz zaś prawdopodobnie poznaliśmy datę premiery.

Europejska organizacja przydzielająca kategorie wiekowe grom ujawniła, że premiera Dragon's Dogma 2 będzie miała miejsce dokładnie 22 marca 2024 roku. Jako że to piątek, jest wielce prawdopodobne, że termin jest prawdziwy, choć na razie oczywiście warto poczekać na oświadczenie wydawcy. Dragon's Dogma 2 dostępne będzie na PC, PS5 oraz XS.

Jeśli chodzi o wpis dotyczący przyznanej kategorii, dowiadujemy się z niego, że w Dragon's Dogma 2 znajdziemy przemoc oraz zakupy w grze. Ze względu na pierwszą z wymienionych cech, projekt otrzymał kategorię 18, co oznacza, że nadaje się wyłącznie dla graczy dorosłych.

Więcej informacji na temat Dragon's Dogma 2 będziemy mieć oczywiście dla Was niebawem. Póki co pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?