W dodatek The Awakened King dla Remnant II można grać bez jego posiadania

Jeśli chcecie zagrać w The Awakened King bez posiadania DLC, możecie to zrobić w ramach trybu współpracy. Są jednak pewne ograniczenia.

@ 10.11.2023, 11:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

W dodatek The Awakened King dla Remnant II można grać bez jego posiadania

Remnant II otrzyma niebawem pierwsze DLC, pt. The Awakened King. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, aby w nie zagrać nie trzeba posiadać gry. Trzeba się jednak połączyć w sesję trybu współpracy z kimś, kto na zakup się zdecydował. Niestety są też inne ograniczenia.

Jeśli nie posiadacie The Awakened King, to będziecie mogli grać ze znajomymi, którzy nim dysponują, ale niestety wszystkie przedmioty pozyskane w misjach z dodatku i dotyczące jego wątku fabularnego, będą dla Was niedostępne. Możliwość korzystania z nich pojawi się dopiero, gdy DLC nabędziecie.

Remnant II: The Awakened King zapowiedziano na początku miesiąca, a zmierza ono do posiadaczy komputerów osobistych i konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Premiera rozszerzenia zaplanowana została na 14 listopada, a jego wątek fabularny kręci się dookoła Jedynego Króla, który został skorumpowany przez Root.

The Awakened King to całkiem nowe strefy, lochy oraz zawartość. Gracze będą w stanie odblokować też niedostępny do tej pory archetyp, zwany Ritualist. Będzie on korzystał m.in. ze statusów, aby zadawać obrażenia i ograniczać możliwości przeciwników.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?