The Night of the Rabbit - ciekawa przygodówka za darmo na GOG

Platforma świętuje 15. urodziny i rozdaje za darmo niezłą przygodówkę.

@ 22.09.2023, 21:24
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

The Night of the Rabbit - ciekawa przygodówka za darmo na GOG

Na łamach platformy GOG.com ruszyła akcja urodzinowa w ramach której za darmo możemy odebrać The Night of the Rabbit, czyli kolorową przygodówkę z 2013 roku. Nie jest to więc najnowsza produkcja, ale za to wysoko oceniana!

Potwierdza to nasza recenzja gry, ale też recenzje na platformie Steam - na ponad 2300 ocen aż 89% z nich jest pozytywnych. Gra jest klasycznym point and clickiem, w którym wcielamy się w Jerry'ego, który marzy by by zostać magikiem. W tym celu trafia do Mysiego Lasu, krainy pełnej niewyjaśnionych zjawisk, w której baśniowe stworzenia mówią ludzkim głosem.

Mieszkańcy Mysiego Lasu dostają propozycję nie do odrzucenia — bilety na najwspanialszy pokaz magii, jaki ktokolwiek kiedykolwiek widział. Ale cena jest wysoka — będą musieli postawić na szali swoje największe skarby, a nawet życie.

Gdy cień zaczyna przemieniać się w mrok, mieszkańcy Mysiego Lasu mogą zwrócić się o pomoc tylko do Jerry'ego. W trakcie przygody pełnej śmiechu i łez, radości i strachu, chłopiec będzie musiał stawić czoła najważniejszemu wyzwaniu i pożegnać się ze światem, który kiedyś znał oraz dzieciństwem, które minie bezpowrotnie.

The Night of the Rabbit odbierzecie w tym miejscu. Promocja trwa do 25 września.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?