Valve nie planuje w najbliższych latach wypuścić Steam Deck 2

Valve nie ma w planach wypuszczać na rynek nowego Steam Decka w najbliższych latach. Obecny posiada nadal odpowiednią wydajność.

@ 23.09.2023, 15:33
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, sprzęt

Valve nie planuje w najbliższych latach wypuścić Steam Deck 2

Valve nie zamierza wypuścić prawdziwego następcy Steam Decka w ciągu najbliższych kilku lat. Tak twierdzi programista firmy, Pierre-Lou Griffais, który obecnie pracuje nad handheldem, którego premiera odbyła się w lutym 2022 roku.

"W tej chwili patrzymy na ten docelowy poziom wydajności, który mamy jako stabilny cel na kilka lat" - powiedział CNBC"Nie chcemy również, aby większa wydajność wiązała się ze znacznym kosztem wydajności energetycznej i żywotności baterii" - dodał Griffais. "Nie spodziewam się, że taki skok będzie możliwy w ciągu najbliższych kilku lat, ale nadal uważnie monitorujemy innowacje w architekturze i procesach produkcyjnych, aby zobaczyć, dokąd zmierzają sprawy".

W jego komentarzach powtarzają się słowa projektanta Valve, Lawrence'a Yanga, który w lutym powiedział Rock Paper Shotgun, że prawdziwy deck nowej generacji ze znacznym wzrostem mocy nie powstanie przez kilka lat.

Firma Valve niedawno rozpoczęła sprzedaż odnowionych konsol Steam Deck ze zniżkami sięgającymi aż do 130 dolarów od ceny detalicznej. Jeśli planujecie zakup, poszukanie takiego egzemplarza może być dobrym pomysłem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?