The Night of the Rabbit (PC) - okladka

The Night of the Rabbit (PC)

Premiera:
29 maja 2013
Premiera PL:
29 maja 2013
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (14)Gram (2)Ukończone (7)Kupię (2)

Opis The Night of the Rabbit (PC)
DevMat @ 17:31 25.03.2013

Śr. długość gry: 13h 57min

+ czaswięcej

The Night of the Rabbit to klasyczna przygodówka przygotowana przez niemieckie studio Daedalic Entertainment. Deweloperzy z Hamburga mają już na swoim koncie inne gry z tego gatunku m.in. A New Beginning - Final Cut oraz Chaos on Deponia.

Fabuła opowiada historię dwunastoletniego chłopca Jerry'ego Hazelnuta. Pragnie on zostać czarodziejem, a jego marzenie zaczyna się spełniać w ostatnie dni wakacji. Wtedy to poznaje Markiza de Hoto, który reprezentuje rasę człekopodobnych królików i jest czarodziejem. Zabiera on młodego chłopca do krainy Mousewood, gdzie magia jest na porządku dziennym. Jerry zaczyna naukę magii. Szybko potem przekonuje się jednak, iż nie jest zwykłym uczniem, a wybrańcem mającym zatrzymać Wielkiego Zaroffa - dowódcę sił zła. Musi teraz jak najszybciej poznać tajniki magii i uratować świat przed zagładą.

Tytuł to przygodówka typu point & click. Dlatego też głownie musimy dogłębnie przeszukiwać odwiedzane lokacje w poszukiwanie przydatnych przedmiotów, rozmawiać z napotkanymi NPC, a także rozwiązywać zagadki. Podobnie jak w poprzednich grach studia, produkcja posiada grafikę 2D z ręcznie malowanymi tłami.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z The Night of the Rabbit (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?