God of War: Ragnarok otrzyma DLC?

W sieci pojawiły się dość zaskakujące informacje na temat tego, że God of War: Ragnarok otrzyma rozszerzenie fabularne.

@ 25.08.2023, 14:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok otrzyma DLC?

Reżyser God of War Ragnarok, Eric Williams, jakiś czas temu twierdził, że studio SIE Santa Monica Studio nie planuje żadnego rozszerzenia fabularnego dla gry. Teraz okazuje się, że deweloperzy prawdopodobnie zmienili swoje pierwotne plany, a w efekcie DLC może niebawem zadebiutować. Tak przynajmniej uważa znany leaker, The Snitch.

The Snitch opublikował na X (dawniej Twitter) notkę, z której dowiadujemy się, że SIE Santa Monica Studio przygotowuje coś związanego z serią God of War. Leaker nie jest pewny niestety z czym będziemy mieli do czynienia, a to oznacza, że zarówno DLC, jak i samodzielne rozszerzenie są na stole.

Z plotki dowiadujemy się, że odpowiada za nią jakieś źródło, które wcześniej odpowiedzialne było za wyciek informacji na temat Rise of the Ronin, więc jest ono wiarygodne. Nowy projekt jest podobno ukończony w 60%, co oznacza, że może zadebiutować w najbliższych miesiącach.

Czekamy na więcej informacji, a póki co pamiętajcie, że God of War Ragnarok dostępne jest obecnie na PS4 i PS5, a jeśli nie zdecydowaliście się na jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję i pamiętajcie o w pełni darmowym poradniku.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 09 listopada 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:11, 27.08.2023
Gdyby taki dodatek powstał brałbym w ciemno. Chyba, że wypuścili by jakiś tryb arenowy czy coś, to wtedy dziękuje, ale nie.