THQ Nordic odpuszcza Gamescom 2023

Wydawca zdecydował się zrezygnować w tym roku ze wszystkich aktywności związanych z targami.

@ 07.07.2023, 15:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

THQ Nordic odpuszcza Gamescom 2023

Jakiś czas temu firma Sony ujawniła, że nie pojawi się na tegorocznej edycji targów Gamescom. Dziś dowiedzieliśmy się, że na podobny krok zdecydowało się THQ Nordic. Spółka nie będzie ani w strefie B2C, ani B2B. Nie będzie w związku z tym promować swoich gier, ani dla odwiedzających, ani w strefie biznesowej. Przyszłoroczna ekspozycja wchodzi oczywiście w grę.

Mimo że THQ Nordic nie przybędzie na Gamescom 2023, firma planuje swoje własne gamingowe wydarzenie, specjalną transmisję, która będzie miała miejsce dokładnie 11 sierpnia o godzinie 21:00 czasu polskiego. Nie ujawniono co dokładnie zostanie zaprezentowane, ale w zeszłym roku na podobnej imprezie pojawiło się sporo interesujących gier, w tym m.in. SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, Destroy All Humans! 2 – Reprobed oraz The Valiant.

Więcej informacji na temat planów wydawniczych THQ Nordic będziemy mieć dla Was niebawem. Póki co pamiętajcie o tym, że na Gamescom 2023 pojawi się m.in. Nintendo, Microsoft oraz Bethesda. Z targów na pewno napłynie w związku z tym sporo interesujących informacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosthiefi   @   15:12, 07.07.2023
Widocznie w 2023 za dużo nie wydadzą. Ciekawe jak tam remake Gothica, jestem strasznie ciekaw i jaka by nie była wchodzę w to.